To miło, że sklep postanowił…

To miło, że sklep postanowił sprzedać większą ilość kart w w miarę normalnych cenach: okolice msrp oraz, że 1 osoba = 1 karta i tylko na paragon, czyli ukłon w stronę graczy.
Ale to jest bardzo ciekawe, że tym przegrywom chce się koczować pod sklepem całą noc, jak za prlu w kolejce do mięsnego, lub gdy musisz zapisać się do lekarza z nfzetu.
Zamiast jak człowiek rano wstać, i przyjechać na godzinę lub dwie przed otwarciem sklepu.
Jeszcze zrozumiał bym, gdyby to były jakieś bardzo limitowane wersje np. z chłodzeniem wodnym, czy topowe modele typu rtx 3090. A nie zwykły, przeciętny rtx 3060 12gb oraz wersja Ti, czyli grafika z nisko – średniego pułapu wydajnościowego w wersji budżetowej: suszarka editon, bo inaczej nie da się nazwać tych wiatraków na łożysku ślizgowym, które od kilku generacji montuje w swoich kartach firma gigabyte.

Czyli będzie jak za komuny np. w sklepie obuwniczym :
k. Poproszę buty rozmiar 42
e. Brak!
k. A jakie są?
e. Rzucili tylko 46.
k. Biorę!

Ktoś kto nastawia się na zakup Asusa GeForce RTX™ 3060 Ti V2 MINI LHR albo GIGABYTE GEFORCE RTX 3060 TI GAMING OC i po dojściu do lady usłyszy – BRAK, po 10 godzinach stania na zimnie, ma odejść z kwitkiem czy wziąć zwykła 3060 bez ti?
Słabe to. Sklep mógłby zrobić listę. Klient wpisuje się na listę z podaniem karty. W tym momencie reszta by widziała kiedy się lista zamyka na dany model. A tak – będzie jak wyżej…??

Relacja na pepperku:
1. https://www.pepper.pl/promocje/geforce-rtx-3060-lhr-12gb-mediaexpert-warszawa-lopuszanska-9102021-443863?page=12#thread-comments
2. https://www.pepper.pl/dyskusji/rtx-day-w-media-expert-3060-ti-za-2499-zl-442706?page=5#thread-comments

#nvidia #amd #mediaexpert #kartygraficzne #komputery #pcmasterrace #technologia #pc

Powered by WPeMatico